Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Dry Car Care Bayilik

DRY CAR CARE

DRY CAR CARE

DRY CAR CARE
PROFESSİONAL CARWASH SYSTEMS

pdfTanıtım dosyasının tamamı için tıklayınız.

 

DRY CAR CARE 2007 yılında Türkiye ye nano teknolojik araç temizliği sistemini kazandırmış olan öncü bir markadır. ABD ile yapmış olduğu master distribütörlük anlaşması ile ürünlerini bu işin dünyadaki mucidi olan ve 55 ülkeye bu sistemi ihraç eden firma üzerinden tedarik etmektedir aynı zamanda ürünler Türkiye şartları için özel olarak formülize edilip geliştirilmiştir. 

Dry Car Care 2007 yılından beri faaliyetlerini her geçen gün artan ve gelişen bir şekilde devam ettirip ülkemizde sektörünün lideri konumundadır. Gerçekleştirilmiş olan bireysel ve kurumsal hizmetlerle sistemini ve adını her geçen gün daha geniş kitlelere yaymakta hatta yurt dışından ithal etmiş olduğu bu sistemi gene yurt dışına Avrupa’ya ihraç ederek 2011 yılı içinde Avrupa temsilciğini de açmış bulunmaktadır. 

Profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışımız ile genel merkezimiz Türkiye’ nin en büyük avm leri olan

 • ÖZDİLEK PARK İSTANBUL AVM
 • MALTEPE PİAZZA AVM
 • İSFANBUL (VİALAND) AVM
 • OPTİMUM İZMİR AVM
 • KENTMEYDANI AVM
 • BİZ CEVAHİR HALİÇ AVM’ de

toplam 8000 metrekareyi aşan uygulama alanlarından çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçi hizmet anlayışımız ile uygulama noktalarımızda;

 • Klasik sulu oto yıkama uygulamaları
 • Nano teknolojik araç temizliği uygulamaları
 • Buharlı oto yıkama uygulamaları
 • Detaylı iç temizlik ve araç içi sterilizasyon uygulamaları
 • Detaylı dış temizlik çizik giderme ve profesyonel boya koruma uygulamaları
 • Cam ve kaput koruma filmi uygulamaları
 • Araç folyo kaplama uygulamaları
 • Seramik kaplama uygulamaları
 • Anti bakteriyel ozonla sterilizasyon uygulamaları

Hizmetlerini müşterilerimize sunmakta aynı zamanda bayilik çalışmalarını sürdürmekteyiz. Oluşturduğumuz avantajlı bayilik paketlerimiz ile yatırımcılarımızın minimum maliyetlerle car care sektörüne adım atmalarını sağladığımız gibi karlılıklarını maksimize ederek yüksek kazanç elde ettirmekteyiz.

SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ LİDER MARKANIN FRANCHİSE' I OLUN

 

DRY CAR CARE ' in standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yenilikleri, destek veren ekipleri ve kurumsal yapısıyla, müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen DRY CAR CARE' in franchise almak ve bayi olmak için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır.

 

Amacımız başarılı franchisee’larla büyümek, sürekli gelişen sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olup, ürün ve hizmetlerle ilgili beklentinin üstünde fayda sağlayacak şekilde taleplerini %100 yerine getirmektir.

 

Bu ilkelerle hizmet verdiğimiz sektörümüzde rakiplerinin de yol göstericisi olan DRY CAR CARE takip eden değil takip edilen ve örnek alınan bir markadır. Sektör içerisinde ki niş pazarlama anlayışı, dikkat çeken tasarım ve uygulamaları, kurumsal firma yapısıyla DRY CAR CARE yatırımcısının yüzünü güldüren ve her daim yüksek kazanç elde etmesini sağlayan sağlam temeller üzerine kurulmuş olan bir markadır.

ÜRÜNLERİNİZİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ NELER?

Kullanmakta olduğumuz araç temizliği ve profesyonel oto kuaför ürünlerinin tamamını yapmış olduğumuz master distribütörlük anlaşması çerçevesinde ABD’ den ithal etmekteyiz. Nano teknoloji kullanılarak üretilmiş olan ürünler Türkiye şartları için özel olarak formülize edilmiştir aynı zamanda ürünlerimiz dünyanın 55 ten fazla ülkesinde kullanılan tam profesyonel araç temizliği ve oto kuaför ürünleridir. Özellikle nano teknolojik susuz araç temizliği sisteminde kullanılan ürünlerimizin içeriğinde pasta cila yapımında kullanılan carnabua wax ve polimer maddeleri bulunmaktadır. Bu sayede ürünlerimiz uygulama yapılan araca belirgin bir parlaklık kazandırdığı gibi aynı zamanda yüzey ile kir arasına nüfus ederek arada koruyucu bir tabaka oluşturur. Sürtünme engellendiğinden dolayı uygulama sırasında aracın çizilmesi ve zarar görmesi %100 e kadar engellemektedir. Bu konuda İstanbul Teknik Üniversitesi’ nden almış olduğumuz çizilmezlik raporumuz dahi bulunmaktadır. Araçların sadece standart temizlik uygulamalarını değil aynı zamanda detaylı temizlik, sterilizasyon, pasta cila, boya koruma, seramik kaplama vb bir çok uygulamaları yapmakta kullandığımız 30 dan fazla ürün çeşidi ile hizmet vermekteyiz.

UYGULAMA MERKEZİ KONSEPTİMİZ.

DRY CAR CARE olarak uygulama noktalarımızın kendine özgü bir konsept çalışması bulunmaktadır. Uygulama alanlarını büyüklüklerine ve konumlarına göre dizayn edilerek minimum maliyetlerle yatırımcılarımıza sunmaktayız. Konsept uygulama noktalarımızda alanın hizmetlerimizin uygulanabilinmesi için en uygun şekilde dizayn edilmesi amaçlamaktadır. Yapılacak fayans, boya, aydınlatma, tesisat ve reklam çalışmaları DRY CAR CARE noktalarına özel olarak hazırlanmaktadır. Markamıza özel grafik departmanımızca hazırlanan görsel çalışmalar alanın ihtiyaçları doğrultusunda ölçülendirilmekte ve geliştirilmektedir. Dekorasyon çalışmalarında yatırımcımızın talebi doğrultusunda anahtar teslim uygulamada gerçekleştirilmektedir. Bu noktada yatırımcılarımız isterlerse yapılacak çalışmalar birebir konsepte uymak koşulu ile kendi imkanlarıyla dekorasyonu yaptırabilirler. Şu unutulmamalıdır ki uygulama noktalarımız farkımızı yansıtır. DRY CAR CARE kurumsal, profesyonel ve görselliğe önem veren konsept noktalar oluşturarak yatırımcısının diğer markalara karşı ön plana çıkmasını sağlar.

DRY CAR CARE FRANCHİSİNG MODELLERİ

 

 1. İSTASYON TEMSİLCİLİĞİ FRANCHİSE SİSTEMİ

DRY CAR CARE Professional Carwash Systems  Alt Bölge Franchise Sistemi’nde franchise talep eden kişinin talep ettiği bölge içinde cadde cadde sokak sokak bir sınır çalışması düzenlenmektedir.(ÖRN. İstanbul Bahçeşehir Bölgesi, Ankara Kızılay Bölgesi) Franchise alan sahip olduğu bu bölge içinde Dry Car Care araç temizleme sisteminin bütün yetkilerine sahip olacaktır. Genel merkezin uygun göreceği ve en az 120 ila 150 Metrekare olmak üzere sabit uygulama noktasından hizmete başlayarak aynı zamanda oluşturulacak motorize veya araçlı mobil ekipler ile mobil hizmet verebileceklerdir. Bu sistem ile aynı zamanda gerek bölge içi gerekse de bölge dışında kalan kurumsal firmalarla toplu araç temizliği anlaşmaları yapılıp bu anlaşmalar doğrultusunda kurumsal firmalara bölge dışında dahi olsa hizmet verilebilmektedir. Alt bölge franchise sistemine dahil olabilmek için bu sistem için özel olarak hazırlanmış olan istasyon temsilciliği paketlerinden birini temin etmek ve genel merkezin belirtmiş olduğu standartlara uygun uygulama noktası açmak ön şartlar arasında bulunmaktadır.

BAYİLİK PAKETLERİMİZDE BİRLİKTE VERİLENLER

 1. TÜM KİMYASAL ARAÇ TEMİZLEME ÜRÜNLERİ VE MAKİNELER
  1. Makineler
  2. İç dış oto yıkama kimyasalları
  3. Detaylı iç temizlik oto kuaför kimyasalları
  4. Pasta cila ve boya koruma kimyasalları
  5. Seramik kaplama ürün seti
  6. Personel kıyafetleri
  7. Matbaa ürünleri
  8. Oto yıkama ve kuaför yardımcı ekipmanları
 2. DRY CAR CARE İSTASYON İŞLETME LİSANSI.
 3. UYGULAMA ALANI İÇİNDE VE DIŞINDA YER ALACAK OLAN TABELA VE GÖRSEL REKLAM ÇALIŞMALARININ TASARIMLARI VE MONTAJLARI.
 4. DRY CAR CARE İŞLETME TAKİP PROGRAMININ KURULUMU VE KULLANIM LİSANSI.
 5. UYGULAMA ALANI İÇİNDE VE DIŞINDA KULLANILACAK BAYRAK SÜSLEMELERİ.
  1. Yelken bayrak
  2. Kırlangıç bayrak
  3. Masa bayrak
  4. Sıralı bayrak
 6. SINIRSIZ VE SÜRESİZ İNTERNET REKLAM DESTEĞİ (GOOGLE ADWORDS VB.)
 7. UYGULAMA NOKTASININ BULUNDUĞU NOKTADA ÜRÜN, EKİPMAN KURULUMU VE PERSONEL EĞİTİMLERİ.
 8. KURUMSAL TELEFON SANTRALİ KULLANIMI VE ÇAĞRI YÖNLENDİRME.
 9. ANLAŞMALI OLUNAN ŞİRKETLERİN VE KURUMSAL FİRMALARIN HİZMET ALIM YÖNLENDİRMELERİ.
 10. KURUMSAL WEB SİTESİNDE İŞLETMEYE ÖZEL SAYFA HAZIRLANMASI VE BANNER ÇALIŞMALARI.
 11. GOOGLE MAPS’ E LOKASYON EKLEME VE NAVİGASYON YÖNLENDİRME DESTEĞİ.

Tüm bu ürünler ekipmanlar ve hizmetler için yatırımcılarımız KDV DAHİL 44,900 TL’ den başlayan fiyatlarla bayimiz olabilmektedirler. İstasyon temsilcilerimiz DRY CAR CARE’ e özel bütün profesyonel uygulamaları yapabilirken aynı zamanda bölge koruması sayesinde cadde cadde sokak sokak belirlenen alan içinde tek olmanın avantajını yaşarlar. 

 1. İL TEMSİLCİLİĞİ FRANCHİSE SİSTEMİ

DRY CAR CARE Professional Carwash Systems  İl Temsilciliği Franchise Sistemi’nde franchise talep eden kişiyle talep ettiği ilin bütününü kapsayan bir franchising anlaşması gerçekleştirilmektedir. Yapılan bu anlaşma doğrultusunda il temsilcisi ilin bütününde Dry Car Care standartlarına bağlı kalarak sabit hizmet noktaları açabilir ve aynı zamanda oluşturulacak mobil ekipler ile ilin bütününe mobil hizmet verilebilmektedir.

Dry Car Care İl Temsilcisi olunarak Dry Car Care sisteminin bütün yetkilerine sahip olunmakta araç temizliği ve kuaförü hizmetleri verebilmekte aynı zamanda il genelinde bayilik verebilme hakkına sahip olunmaktadır. Yapılacak olan il geneli franchising anlaşmasından itibaren genel merkezde toplanan bütün franchising talepleri il temsilcilerine iletilmekte ve bu taleplerin değerlendirilmesi il temsilcilerine bırakılmaktadır. İl temsilcilerinin yapmış olduğu bütün franchising anlaşmalarından elde ettikleri gelirler kendilerine aittir.

İl temsilciliğinin diğer bir avantajı ise vermiş olduğu bayilere ürün satışı gerçekleştirmeleridir. Bu noktada il temsilcileri il genelinde vermiş oldukları istasyon temsilciliklerinden topladıkları ürün siparişlerini kendi stoklarında bulunan ürünlerden yada genel merkezden temin edecekleri ürünlerin satışını yaparak gelir elde etme hakkına sahip olmaktadırlar. İl temsilcilerinin genel merkezin belirlemiş olduğu ürün liste fiyatları üzerinden %35’lik ıskontoları bulunmaktadır.

DRY CAR CARE İletişim Bilgileri

Marka

DRY CAR CARE

Yetkili Kişi

Engin Kayabaşı

Sabit Telefon

0212 850 5191

GSM

0532 289 0379

Franchising Teknik Detaylar

Sektör

OTO YIKAMA

Marka Adı

DRY CAR CARE

Yatırım Tutarı

49,900 TL

İsim Hakkı Bedeli

Yok

Yatırımın Geri Dönüşü

6 Ay

Ortalama Kar Marjı

Aylık min. 15.000 TL

Kuruluş Yılı

2007

Çalışan Sayısı

200

Merkez Ülke

Türkiye

Hedeflenen Şube Sayısı

100

Mevcut Şube Sayısı

42

Son 1 Yılda Açılan Şube Sayısı

6

Reklam Katılım Ücreti

Yok

Gelirlerden Pay

Yok

Hedef Bölge

Tüm Türkiye

Ürün / Hizmet Kapsamı

OTO YIKAMA OTO KUAFÖR DETAYLI TEMİZLİK PASTA CİLA BOYA KORUMA SERAMİK KAPLAMA

Şube Büyüklüğü

200 m2

Destekler

EĞİTİM KURULUM ÜRÜN EKİPMAN MAKİNE REKLAM VE TABELA GİYDİRMELERİ SOSYAL MEDYA REKLAMALRI


Bayilik Başvuru Formu

Invalid Input
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Lütfen şehir belirtiniz!

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2022 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans