Firma Kuruyorum

Doğru kişileri, doğru markalarla buluşturuyoruz!

Ankara Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis ve Hazır Ofis Firmaları

Ankara sanal ofis, Ankara paylaşımlı ofis, Ankara hazır ofis hizmeti veren firmaların bilgilerine ulaşabilir, fiyat talebinde bulunabilir, direkt iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA Ofisleri

Ofis Lokasyonu Seçin

Ankara Sanal, Paylaşımlı ve Hazır Ofis Firmaları

Şirket kurmak isteyen girişimcilerin en çok yaşadığı problemlerden biri de ofis kiralamaktır. Ofisin doğru konumda yer alması birçok işletmeci ister. Lokasyon bazlı şirketlerin prim yaptığı herkes tarafından bilinir. Şehrin önemli merkezi konumlarda yer alan ofis, dükkan ya da mağaza daha çok tercih edilir. Online üzerinden ya da mağazadan satış fark etmeksizin lokasyon önemlidir. Müşteriler bazen sadece lokasyona bakmaktadır.

Yeni dünya düzeninde iş fırsatları sadece geleneksel ticarette yer almamaktadır. Artık çoğu ticaret argüman online alışverişe taşındı. Tüketicilerde online alışverişe çabuk alıştığını biliyoruz. Bu yüzden şirket açmak için bir dükkan ya da mağazaya gerek kalmadı. Ancak şirketin bir lokasyona ihtiyacı vardır. Sadece satış değil hizmet veren firmalarında dükkan veya ofis kiralamaları gerekir. İşte burada karşımıza sanal ofisler çıkıyor.

Sanal, paylaşımlı ve hazır ofis günümüzde fazlasıyla tercih edilmektedir. Binlerce şirket bu yöntemle iş yeri sahibi olabilmektedir. En büyük avantajı ise daha uygun olmasıdır. Sürekli ofis kullanmayacak şirketler için oldukça uygundur. Hazır ofis veya sanal ofis avantajları genel manada saymakla bitiremeyiz. İlk iş kurulumunda sermayeye ciddi katkı sağlar. Aynı zamanda bir lokasyon ve iş yeri sahibi olmanıza yardımcı olur.

Sanal, paylaşımlı ve hazır ofisler genellikle büyük şehirlerde daha çok ihtiyaç olmaktadır. İş yerlerinin pahalı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Sadece bu nedenle değil iş yeri lokasyonu gösterebilmek adına da sanal ofisler kurtarıcıdır. Hazır ofis firmaları bulurken elbette dikkatli olmak gerekir. Bu da kendi içinde bir sektör olmuş durumda. Pek çok firma sanal, paylaşımlı ya da hazır ofis hizmeti sunmaktadır. İyice araştırılıp o şekilde tercih edilmelidir.

 

Ankara’da Hazır, Sanal ve Paylaşımlı Ofis Firmaları

Büyükşehir içinde ofis kiralama işlemleri biraz daha zor olmaktadır. Güvenilir, doğru ve hesaplı ofis kurmak kolay olmaz. Özellikle de sanal ofis alanında birden fazla firmanın yer alması kafa karışıklığına neden olabilir. Seçim yaparken ince eleyip sık dokumak gerekir. Her firmadan sanal ofis ya da paylaşımlı ofis kiralanmamalıdır. Referansları sağlam olan şirketler tercih edilmelidir. Bu işin inceliklerini bilen işletmelerle anlaşma yapmak doğru seçenek olur.

Ankara gibi önemli bir şehirde de ofis kiralama işlemleri zor kabul edilmektedir. Yeni bir girişimcinin başkentte açacağı dükkanın lokasyonu da önemlidir. Her şeyden önce bir prestij meselesi olarak görülebilir. Bu yüzden yukarıda anlattığımız gibi ofis fazla kullanılmaması durumunda farklı yöntemlere başvurulmalıdır. Hazır ofis sistemi bu yöntemlerin en mantıklısıdır. Hazır ofislerde istenildiğinde müşteri karşılama ve toplantı gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Ankara’nın önemli lokasyonlarında sanal ofis kiralamak mümkündür. Çankaya, Kızılay, Yenimahalle ve daha birçok konumda hazır, paylaşımlı ve sanal ofis bulunmaktadır. Ofis kiralama hizmeti veren şirketler bu bölgelerde yoğunluktadır. Yıllık ve aylık seçeneklerle kiralama imkanı mevcuttur. Ankara hazır, sanal ve paylaşımlı ofis firmaları şu şekildedir;

 

  • Ancowork
  • Kolay Ofis
  • Plaza Cubes
  • Sky Ofis
  • The Ofis
  • Workınton

 

Ankara’da yeni bir iş yeri açmak isteyenler bu firmalarla iletişime geçebilir. Ürün ya da hizmet satışını ofisten çok dijital ortamda yapanlar için sanal ofisler muhakkak değerlendirilmelidir. Hem bir iş yeri göstermek için hem de ofise sahip olmak isteyenlere bu seçenek mantıklı gelecektir. Yukarıda saydığımız şirketlerden sanal, paylaşımlı ve hazır ofis desteği alabilirsiniz.

Hizmet veren bu şirketler sektöründe oldukça iyi konumda yer almaktadır. İşletme sahiplerine profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Her kişiye ve firmaya uygun sanal ve hazır ofisler bulunmaktadır.

 

Kiralık Hazır & Sanal Ofisler

İşinizi Kolaylaştıracak Tedarikçi Firmalar

Şirket Türleri ve Şirket Kuruluşu

T. 0216 807 09 60   -   M. 0533 300 87 68
E. info@firmakuruyorum.com
A. Koşuyolu Mah. Halili Sk. No. 9/1 Kadıköy - İstanbul

© 2023 FirmaKuruyorum. All Rights Reserved.

Dali Finans